Cum să piardă în greutate ei înșiși zastivit

Vreau mult nu pot pierde in greutate pentru a controla pofta de mancare

4 Apr 2016 Ei (pe ei) înșiși. Feminin: • Eu (pe mine) însămi • Tu (pe tine) însăți • Ea (pe ea) însăși • Noi (pe noi) însene • Voi (pe voi) însevă • Ele (pe ele) .

nutriționiști g Moscova

10 Sept 2010 ei, pe ei, lor înșiși (m) / ele, pe ele, lor înseși (însele) (f). Pentru genitiv-dativ, la feminin singular, avem: mie însemi / ție înseți / ei înseși .

1 Iun 2008 Mie însumi; Ţie însuţi; Lui însuşi; Nouă înşine; Vouă înşivă; Lor înşişi. Feminin: Mie însemi; Ţie înseţi; Ei înseşi; Nouă însene; Vouă însevă .